| Σφιχτότητα | 1.59 |
|---|---|
| Μούχλα Συρρίκνωση, ροή | 0.3 - 0.5 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25 kg/σακούλα |
| Χρόνος παράδοσης | Για διαπραγμάτευση |
| Όροι πληρωμής | Χρηματοοικονομική βοήθεια |
| ΠΕΡΙΛΑΣΙΑ ΚΑΤΑΛΟΥ | Περιορισμός |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25 kg/σακούλα |
| Χρόνος παράδοσης | Για διαπραγμάτευση |
| Όροι πληρωμής | Χρηματοοικονομική βοήθεια |
| Δυνατότητα προσφοράς | Για διαπραγμάτευση |
| UV-σταθεροποιημένος. | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25 kg/σακούλα |
| Χρόνος παράδοσης | Για διαπραγμάτευση |
| Όροι πληρωμής | Χρηματοοικονομική βοήθεια |
| Δυνατότητα προσφοράς | Για διαπραγμάτευση |
| Σφιχτότητα | 1.38 |
|---|---|
| Μούχλα Συρρίκνωση, ροή | 0,95 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25 kg/σακούλα |
| Χρόνος παράδοσης | Για διαπραγμάτευση |
| Όροι πληρωμής | Χρηματοοικονομική βοήθεια |
| Σφιχτότητα | 1.28 |
|---|---|
| Μούχλα Συρρίκνωση, ροή | 0,7 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25 kg/σακούλα |
| Χρόνος παράδοσης | Για διαπραγμάτευση |
| Όροι πληρωμής | Χρηματοοικονομική βοήθεια |
| Σφιχτότητα | 1.52 |
|---|---|
| Μούχλα Συρρίκνωση, ροή | 0.3 - 0.5 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25 kg/σακούλα |
| Χρόνος παράδοσης | Για διαπραγμάτευση |
| Όροι πληρωμής | Χρηματοοικονομική βοήθεια |
| Χάντρα γυαλιού | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25 kg/σακούλα |
| Χρόνος παράδοσης | Για διαπραγμάτευση |
| Όροι πληρωμής | Χρηματοοικονομική βοήθεια |
| Δυνατότητα προσφοράς | Για διαπραγμάτευση |
| ΠΕΡΙΛΑΣΙΑ ΚΑΤΑΛΟΥ | Περιορισμός |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25 kg/σακούλα |
| Χρόνος παράδοσης | Για διαπραγμάτευση |
| Όροι πληρωμής | Χρηματοοικονομική βοήθεια |
| Δυνατότητα προσφοράς | Για διαπραγμάτευση |
| Σφιχτότητα | 0.99 |
|---|---|
| Μούχλα Συρρίκνωση, ροή | 2.2 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25 kg/σακούλα |
| Χρόνος παράδοσης | Για διαπραγμάτευση |
| Όροι πληρωμής | Χρηματοοικονομική βοήθεια |
| Χαμηλός εκχυλίσιμος. | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25 kg/σακούλα |
| Χρόνος παράδοσης | Για διαπραγμάτευση |
| Όροι πληρωμής | Χρηματοοικονομική βοήθεια |
| Δυνατότητα προσφοράς | Για διαπραγμάτευση |