| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25 kg/σακούλα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | Για διαπραγμάτευση |
| Όροι πληρωμής | Χρηματοοικονομική βοήθεια |
| Δυνατότητα προσφοράς | Για διαπραγμάτευση |
| Τόπος καταγωγής | —— |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25 kg/σακούλα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | Για διαπραγμάτευση |
| Όροι πληρωμής | Χρηματοοικονομική βοήθεια |
| Δυνατότητα προσφοράς | Για διαπραγμάτευση |
| Τόπος καταγωγής | —— |
| Ποσοστό ροής λειωμένων μετάλλων, 300°C/1.2 kgf | 10 |
|---|---|
| UL αναγνωρισμένος, εκτίμηση κατηγορίας 94V-2 φλογών (3) | 0,8 |
| Διαφανές | - Ναι, ναι. |
| Μη-γεμισμένος | - Ναι, ναι. |
| Μη-χλωριωμένος | - Ναι, ναι. |
| Ποσοστό ροής λειωμένων μετάλλων, 300°C/1.2 kgf | 7 |
|---|---|
| UL αναγνωρισμένος, εκτίμηση κατηγορίας 94V-2 φλογών (3) | 0,8 |
| Υψηλό ιξώδες | - Ναι, ναι. |
| Χρώμα | Αδιαφανή χρώματα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25 kg/σακούλα |
| Ποσοστό ροής λειωμένων μετάλλων, 300°C/1.2 kgf | 25.2 |
|---|---|
| UL αναγνωρισμένος, εκτίμηση κατηγορίας 94V-2 φλογών (3) | 0,45 |
| Μη-χλωριωμένος | - Ναι, ναι. |
| Μη-βρωμιωμένος | - Ναι, ναι. |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25 kg/σακούλα |
| Σφιχτότητα | 1.32 |
|---|---|
| Διακένωση φορμών, ροή | 0,2 - 0,4 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25 kg/σακούλα |
| Χρόνος παράδοσης | Για διαπραγμάτευση |
| Όροι πληρωμής | Χρηματοοικονομική βοήθεια |
| Ποσοστό ροής λειωμένων μετάλλων, 300°C/1.2 kgf | 10 |
|---|---|
| UL αναγνωρισμένος, εκτίμηση κατηγορίας φλογών 94V-0 (3) | 1.47 |
| Χρώμα | Αδιαφανή χρώματα |
| UV-σταθεροποιημένος | - Ναι, ναι. |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25 kg/σακούλα |
| Ποσοστό ροής λειωμένων μετάλλων, 300°C/1.2 kgf | 10 |
|---|---|
| UL αναγνωρισμένος, εκτίμηση κατηγορίας 94V-2 φλογών (3) | 1.47 |
| Β-σταθεροποιημένος | - Ναι, ναι. |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25 kg/σακούλα |
| Χρόνος παράδοσης | Για διαπραγμάτευση |
| UL αναγνωρισμένος, εκτίμηση κατηγορίας φλογών 94HB (3) | 0,71 χιλ. |
|---|---|
| Ποσοστό ροής λειωμένων μετάλλων, 300°C/1.2 kgf | 10.5 |
| Nonhalogenated | - Ναι, ναι. |
| Απελευθέρωση φορμών | Εσωτερικός |
| UV-ελαφριές, έκθεση νερού/βύθιση | F2 |
| Σφιχτότητα | 1.36 |
|---|---|
| Διακένωση φορμών, ροή | 0.3 - 0,5 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25 kg/σακούλα |
| Χρόνος παράδοσης | Για διαπραγμάτευση |
| Όροι πληρωμής | Χρηματοοικονομική βοήθεια |