| Απορρόφηση νερού, 24 ώρες | 0,06% |
|---|---|
| UL αναγνωρισμένος, εκτίμηση κατηγορίας φλογών 94HB (3) | 3.98 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25 kg/σακούλα |
| Χρόνος παράδοσης | Για διαπραγμάτευση |
| Όροι πληρωμής | Χρηματοοικονομική βοήθεια |
| Ποσοστό όγκου λειωμένων μετάλλων, MVR σε 280°C/10.0 κλ | 13 |
|---|---|
| Γυαλί που ενισχύεται | 30% |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25 kg/σακούλα |
| Χρόνος παράδοσης | Για διαπραγμάτευση |
| Όροι πληρωμής | Χρηματοοικονομική βοήθεια |
| UV-ελαφριές, έκθεση νερού/βύθιση | F1 - UL 746C |
|---|---|
| UL αναγνωρισμένος, εκτίμηση κατηγορίας φλογών 94HB (3) | 1.47 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25 kg/σακούλα |
| Χρόνος παράδοσης | Για διαπραγμάτευση |
| Όροι πληρωμής | Χρηματοοικονομική βοήθεια |
| Ποσοστό όγκου λειωμένων μετάλλων, MVR σε 280°C/5.0 κλ | 11 |
|---|---|
| UL αναγνωρισμένος, εκτίμηση κατηγορίας φλογών 94HB (3) | 0,75 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25 kg/σακούλα |
| Χρόνος παράδοσης | Για διαπραγμάτευση |
| Όροι πληρωμής | Χρηματοοικονομική βοήθεια |
| Ποσοστό ροής λειωμένων μετάλλων, 280°C/5.0 kgf | 2.7 |
|---|---|
| Ίνα υάλου | 20% |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25 kg/σακούλα |
| Χρόνος παράδοσης | Για διαπραγμάτευση |
| Όροι πληρωμής | Χρηματοοικονομική βοήθεια |
| Αναγνωρισμένο UL, 94V-1 Κατηγορία φλόγας (3) | 2 |
|---|---|
| Ρυθμός ροής τήξης, 300°C/2,16 kgf | 13.4 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25 kg/σακούλα |
| Χρόνος παράδοσης | Για διαπραγμάτευση |
| Όροι πληρωμής | Χρηματοοικονομική βοήθεια |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25 kg/σακούλα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | Για διαπραγμάτευση |
| Όροι πληρωμής | Χρηματοοικονομική βοήθεια |
| Δυνατότητα προσφοράς | Για διαπραγμάτευση |
| Τόπος καταγωγής | —— |
| Ποσοστό όγκου λειωμένων μετάλλων, MVR σε 280°C/5.0 κλ | 9 |
|---|---|
| UL αναγνωρισμένος, εκτίμηση κατηγορίας φλογών 94HB (3) | 1.47 |
| FDA υποχωρητικό | Το Rstrictions ισχύει |
| Υδρολυτική σταθερότητα | - Ναι, ναι. |
| Διαστατική σταθερότητα | - Ναι, ναι. |
| Ποσοστό όγκου λειωμένων μετάλλων, MVR σε 280°C/5.0 κλ | 8 |
|---|---|
| Απορρόφηση νερού, (23°C/sat) | 0,23% |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25 kg/σακούλα |
| Χρόνος παράδοσης | Για διαπραγμάτευση |
| Όροι πληρωμής | Χρηματοοικονομική βοήθεια |
| Ποσοστό όγκου τήξης, MVR σε 280°C/21,6 kg | 35 |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25 kg/σακούλα |
| Χρόνος παράδοσης | Για διαπραγμάτευση |
| Όροι πληρωμής | Χρηματοοικονομική βοήθεια |
| Δυνατότητα προσφοράς | Για διαπραγμάτευση |