| Ποσοστό ροής λειωμένων μετάλλων, 300°C/1.2 kgf | 10.5 |
|---|---|
| UL αναγνωρισμένος, εκτίμηση κατηγορίας φλογών 94HB (3) | 1.47 |
| Επαφή τροφίμων FDA | Υποχωρητικός στα περιορισμένα χρώματα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25 kg/σακούλα |
| Χρόνος παράδοσης | Για διαπραγμάτευση |
| Ποσοστό ροής λειωμένων μετάλλων, 300°C/1.2 kgf | 17.5 |
|---|---|
| UL αναγνωρισμένος, εκτίμηση κατηγορίας 94V-2 φλογών (3) | 1.09 |
| Απελευθέρωση φορμών. | - Ναι, ναι. |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25 kg/σακούλα |
| Χρόνος παράδοσης | Για διαπραγμάτευση |
| Ποσοστό ροής λειωμένων μετάλλων, 300°C/1.2 kgf | 8 |
|---|---|
| UL υποχωρητικός, εκτίμηση κατηγορίας 94V-2 φλογών (3) (4) | 0,75 |
| Μη-βρωμιωμένος | - Ναι, ναι. |
| Μη-χλωριωμένος | - Ναι, ναι. |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25 kg/σακούλα |
| Ποσοστό ροής λειωμένων μετάλλων, 300°C/1.2 kgf | 10.5 |
|---|---|
| UL αναγνωρισμένος, εκτίμηση κατηγορίας 94V-2 φλογών (3) | 1.47 |
| UV-ελαφριές, έκθεση νερού/βύθιση | F1 - UL 746C |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25 kg/σακούλα |
| Χρόνος παράδοσης | Για διαπραγμάτευση |
| Δυνατότητα πρόσκρουσης | Εξαιρετικό. |
|---|---|
| UL αναγνωρισμένος, εκτίμηση κατηγορίας φλογών 94V-0 (3) | 1.52 |
| Απελευθέρωση φορμών | Εσωτερικός |
| Ίνα υάλου | 10% |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25 kg/σακούλα |
| Ποσοστό ροής λειωμένων μετάλλων, 300°C/1.2 kgf | 17.5 |
|---|---|
| UL αναγνωρισμένος, εκτίμηση κατηγορίας 94V-2 φλογών (3) | 1.47 |
| UV-ελαφριές, έκθεση νερού/βύθιση | F1 - UL 746C |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25 kg/σακούλα |
| Χρόνος παράδοσης | Για διαπραγμάτευση |
| Ποσοστό ροής λειωμένων μετάλλων, 300°C/1.2 kgf | 10 |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25 kg/σακούλα |
| Χρόνος παράδοσης | Για διαπραγμάτευση |
| Όροι πληρωμής | Χρηματοοικονομική βοήθεια |
| Δυνατότητα προσφοράς | Για διαπραγμάτευση |
| Ποσοστό όγκου λειωμένων μετάλλων, MVR σε 265°C/2.16 κλ | 11 |
|---|---|
| Συσκευές από χάλυβα | PC+Polyester |
| Εφαρμογές | ΟΙΚΙΑΚΑ ΕΙΔΗ |
| USA/Europe επαφή τροφίμων | - Ναι, ναι. |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25 kg/σακούλα |
| Ποσοστό ροής λειωμένων μετάλλων, 300°C/1.2 kgf | 10.1 |
|---|---|
| Χρώμα | Διαφανές |
| Υλικό | Πλαστική ρητίνη πολυανθράκων |
| Σχήμα | κόκκοι |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25 kg/σακούλα |
| Ποσοστό ροής λειωμένων μετάλλων, 300°C/1.2 kgf | 18 |
|---|---|
| Βαθμός απελευθέρωσης | Έξοχος |
| Αντίκτυπος τροποποιημένος | - Ναι, ναι. |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25 kg/σακούλα |
| Χρόνος παράδοσης | Για διαπραγμάτευση |