| Μη-χλωριωμένος | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Μη-βρωμιωμένος | - Ναι, ναι. |
| Ιδιότητες θερμότητας, ροής και αντίκτυπου | Ισορροπία |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25 kg/σακούλα |
| Χρόνος παράδοσης | Για διαπραγμάτευση |
| Αντίκτυπος χαμηλής θερμοκρασίας | Εξαιρετικό. |
|---|---|
| Χημική αντοχή | Εξαιρετικό. |
| UV που σταθεροποιείται | - Ναι, ναι. |
| Ασυμπλήρωτος | - Ναι, ναι. |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25 kg/σακούλα |
| Ποσοστό ροής λειωμένων μετάλλων, 300°C/1.2 kgf | 13 |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25 kg/σακούλα |
| Χρόνος παράδοσης | Για διαπραγμάτευση |
| Όροι πληρωμής | Χρηματοοικονομική βοήθεια |
| Δυνατότητα προσφοράς | Για διαπραγμάτευση |
| Ποσοστό ροής λειωμένων μετάλλων, 265°C/2.16kg | 15 |
|---|---|
| Διαφανές | - Ναι, ναι. |
| Συσκευές από χάλυβα | PC+Polyester |
| UV που σταθεροποιείται | - Ναι, ναι. |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25 kg/σακούλα |
| Σφιχτότητα | 1.27 |
|---|---|
| Συμμόρφωση με το UL, κατηγορία φλόγας 94V-0 (3) ((4) | 1.5 |
| Εύκολη σχηματοποίηση | - Ναι, ναι. |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25 kg/σακούλα |
| Χρόνος παράδοσης | Για διαπραγμάτευση |
| Σφιχτότητα | 1.26 |
|---|---|
| Φύλλα άνθρακα | - Ναι, ναι. |
| Εύκολη σχηματοποίηση | - Ναι, ναι. |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25 kg/σακούλα |
| Χρόνος παράδοσης | Για διαπραγμάτευση |
| Ποσοστό ροής λειωμένων μετάλλων, 300°C/1.2 kgf | ;;; |
|---|---|
| UL αναγνωρισμένος, εκτίμηση κατηγορίας 94V-2 φλογών (3) | ;;; |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25 kg/σακούλα |
| Χρόνος παράδοσης | Για διαπραγμάτευση |
| Όροι πληρωμής | Χρηματοοικονομική βοήθεια |
| Σφιχτότητα | 1.29 |
|---|---|
| Φύλλα άνθρακα | - Ναι, ναι. |
| Ηλεκτρικά αγώγιμος | - Ναι, ναι. |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25 kg/σακούλα |
| Χρόνος παράδοσης | Για διαπραγμάτευση |
| Ποσοστό ροής λειωμένων μετάλλων, 300°C/1.2 kgf | 14.5 |
|---|---|
| UL αναγνωρισμένος, εκτίμηση κατηγορίας φλογών 94V-0 (3) | 1.47 |
| Χαμηλό ιξώδες | - Ναι, ναι. |
| Χρώμα | Αδιαφανή χρώματα |
| Μειωμένος καπνός | - Ναι, ναι. |
| Ποσοστό ροής λειωμένων μετάλλων, 300°C/1.2 kgf | 14 |
|---|---|
| UL αναγνωρισμένος, εκτίμηση κατηγορίας 94V-2 φλογών (3) | 0,8 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25 kg/σακούλα |
| Χρόνος παράδοσης | Για διαπραγμάτευση |
| Όροι πληρωμής | Χρηματοοικονομική βοήθεια |