| UL αναγνωρισμένος, εκτίμηση κατηγορίας φλογών 94V-0 (3) | 1 |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25 kg/σακούλα |
| Χρόνος παράδοσης | Για διαπραγμάτευση |
| Όροι πληρωμής | Χρηματοοικονομική βοήθεια |
| Δυνατότητα προσφοράς | Για διαπραγμάτευση |
| Ποσοστό ροής λειωμένων μετάλλων, 300°C/1.2 kgf | 7 |
|---|---|
| UL αναγνωρισμένος, εκτίμηση κατηγορίας 94V-2 φλογών (3) | 0,8 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25 kg/σακούλα |
| Χρόνος παράδοσης | Για διαπραγμάτευση |
| Όροι πληρωμής | Χρηματοοικονομική βοήθεια |
| Ποσοστό ροής λειωμένων μετάλλων, 300°C/1.2 kgf | 10 |
|---|---|
| UL αναγνωρισμένος, εκτίμηση κατηγορίας 94V-2 φλογών (3) | 0,8 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25 kg/σακούλα |
| Χρόνος παράδοσης | Για διαπραγμάτευση |
| Όροι πληρωμής | Χρηματοοικονομική βοήθεια |
| Δρ. | 3.5-25 |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25 kg/σακούλα |
| Χρόνος παράδοσης | Για διαπραγμάτευση |
| Όροι πληρωμής | Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | Για διαπραγμάτευση |
| Ποσοστό ροής λειωμένων μετάλλων, 300°C/1.2 kgf | 14.5 |
|---|---|
| UL αναγνωρισμένος, εκτίμηση κατηγορίας 94V-2 φλογών (3) | 1 |
| UV που σταθεροποιείται | - Ναι, ναι. |
| Αντίσταση γρατσουνιών | Βελτιωμένος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25 kg/σακούλα |
| UL αναγνωρισμένος, εκτίμηση κατηγορίας 94V-2 φλογών (3) | 0.4 |
|---|---|
| Ποσοστό ροής λειωμένων μετάλλων, 300°C/1.2 kgf | 10 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25 kg/σακούλα |
| Χρόνος παράδοσης | Για διαπραγμάτευση |
| Όροι πληρωμής | Χρηματοοικονομική βοήθεια |
| αντίσταση αντίκτυπου | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25 kg/σακούλα |
| Χρόνος παράδοσης | Για διαπραγμάτευση |
| Όροι πληρωμής | Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | Για διαπραγμάτευση |
| Δρ. | 3.5-17.5 |
|---|---|
| UV που σταθεροποιείται | - Ναι, ναι. |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25 kg/σακούλα |
| Χρόνος παράδοσης | Για διαπραγμάτευση |
| Όροι πληρωμής | Western Union |
| Οπτική απόδοση | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25 kg/σακούλα |
| Χρόνος παράδοσης | Για διαπραγμάτευση |
| Όροι πληρωμής | Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | Για διαπραγμάτευση |
| Ποσοστό όγκου λειωμένων μετάλλων, MVR σε 265°C/2.16 κλ | 21 |
|---|---|
| Ποιότητα αντίκτυπου | Ωραίο. |
| Οπτική ποιότητα | Εξαιρετικό. |
| Εφαρμογές | Οπτικός ή lense αγορά |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25 kg/σακούλα |