| UL αναγνωρισμένος, εκτίμηση 94-5VA (3) | 3.04mm |
|---|---|
| UL αναγνωρισμένος, εκτίμηση κατηγορίας φλογών 94V-0 (3) | 1.52mm |
| Ποσοστό ροής λειωμένων μετάλλων, 300°C/1.2 kgf | 7.5 |
| Γυαλί που ενισχύεται | 10% |
| Απελευθέρωση φορμών. | Εσωτερικός |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25 kg/σακούλα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | Για διαπραγμάτευση |
| Όροι πληρωμής | Χρηματοοικονομική βοήθεια |
| Δυνατότητα προσφοράς | Για διαπραγμάτευση |
| Τόπος καταγωγής | —— |
| Ποσοστό ροής λειωμένων μετάλλων, 300°C/1.2 kgf | 14 |
|---|---|
| UL αναγνωρισμένος, εκτίμηση κατηγορίας 94V-2 φλογών (3) | 0,8 |
| Μη-χλωριωμένος | - Ναι, ναι. |
| Μη-βρωμιωμένος | - Ναι, ναι. |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25 kg/σακούλα |
| Ποσοστό όγκου λειωμένων μετάλλων, MVR σε 300°C/1.2 κλ | 29 |
|---|---|
| Αναγνωρισμένο UL, 94V-1 Κατηγορία φλόγας (3) | 0,75 |
| Μη-χλωριωμένος | - Ναι, ναι. |
| Μη-βρωμιωμένος | - Ναι, ναι. |
| Χρώμα | Όλα τα αδιαφανή χρώματα για την αισθητική |
| Ποσοστό ροής λειωμένων μετάλλων, 300°C/1.2 kgf | 17.5 |
|---|---|
| UL αναγνωρισμένος, εκτίμηση κατηγορίας φλογών 94HB (3) | 0,71 |
| UV-ελαφριές, έκθεση νερού/βύθιση | F2 - UL 746C |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25 kg/σακούλα |
| Χρόνος παράδοσης | Για διαπραγμάτευση |
| Ποσοστό ροής λειωμένων μετάλλων, 300°C/1.2 kgf | 17.5 |
|---|---|
| UL αναγνωρισμένος, εκτίμηση κατηγορίας φλογών 94HB (3) | 1.47 |
| Επαφή τροφίμων FDA | Υποχωρητικός στα περιορισμένα χρώματα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25 kg/σακούλα |
| Χρόνος παράδοσης | Για διαπραγμάτευση |
| Ποσοστό ροής λειωμένων μετάλλων, 300°C/1.2 kgf | 7 |
|---|---|
| UL αναγνωρισμένος, εκτίμηση κατηγορίας 94V-2 φλογών (3) | 1.09 |
| UV-ελαφριές, έκθεση νερού/βύθιση | F2 UL 746C |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25 kg/σακούλα |
| Χρόνος παράδοσης | Για διαπραγμάτευση |
| Ποσοστό όγκου λειωμένων μετάλλων, MVR σε 300°C/1.2 κλ | 7 |
|---|---|
| UL αναγνωρισμένος, εκτίμηση κατηγορίας φλογών 94V-0 (3) | 1.5 |
| Μη-χλωριωμένος | - Ναι, ναι. |
| Μη-βρωμιωμένος | - Ναι, ναι. |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25 kg/σακούλα |
| Ποσοστό ροής λειωμένων μετάλλων, 300°C/1.2 kgf | 14.5 |
|---|---|
| UL αναγνωρισμένος, εκτίμηση κατηγορίας φλογών 94V-0 (3) | 1.47 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25 kg/σακούλα |
| Χρόνος παράδοσης | Για διαπραγμάτευση |
| Όροι πληρωμής | Χρηματοοικονομική βοήθεια |
| Ποσοστό όγκου λειωμένων μετάλλων, MVR σε 300°C/1.2 κλ | 12 |
|---|---|
| UL αναγνωρισμένος, εκτίμηση κατηγορίας 94V-2 φλογών (3) | 1.5 |
| ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ FDA | Υποχωρητικός (περιορισμένα χρώματα) |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25 kg/σακούλα |
| Χρόνος παράδοσης | Για διαπραγμάτευση |